top of page

Klub dětí, rodičů a přátel MŠ Mateřídouška, z. s.

SOUTĚŽ O NEJCHUTNĚJŠÍ MUFFIN

Soutěž o nejchutnější muffin vyhrála maminka od Laurinky ze třídy Medvídek. Ostatním         maminkám děkujeme za účast.

V úterý 13.12. mezi 15. a 17. hodinou budou probíhat vánoční dílny a vánoční prodejní               jarmark. S touto akcí bude spojena soutěž "O nejchutnější muffin." Pokud se chcete zúčastnit, můžete přinést až 12 muffinů v úterý 13. 12. ráno (muffiny budou také zařazeny

               do prodeje + nejlepší muffin bude odměněn).

 CHYSTÁNÍ MIKULÁŠSKÝCH BALÍČKŮ

      Milí rodiče, uvítáme vaši pomoc při chystání mikulášských balíčků pro děti. Sejdeme se

      v  pondělí 5.12.2022 ve 14:15 hod. na třídě Sluníčko. 

        USPÁVÁNÍ BROUČKŮ

Z důvodu nepříznivé předpovědi počasí je akce z pátku 4.11. přesunuta na středu  9.11.2022.

V pátek 4.11.2022 pořádá Klub rodičů další akci a to USPÁVÁNÍ BROUČKŮ od 16 hodin. Sejdeme se před  budovou tříd Krteček a Medvídek, vyrobíme si lampion a poté se společně průvodem vydáme ke Kulturnímu domu. Můžete nám pomoci jakýmkoli  materiálem, který budeme moci použít na výrobu lampionu. 

VODNICKÉ ODPOLEDNE

V pátek 14.10.2022 od 16 hodin zveme všechny děti a jejich blízké na VODNICKÉ ODPOLEDNE. Akce proběhne u rybníka, který leží u bývalé restaurace Sauna, kde si děti zasoutěží a uvidí

i pohádkové bytosti. Vstup od hráze. Rodiče, kteří chtějí podpořit tuto akci a náš klub, mohou napéct slané či sladké donrty, které budou součástí občerstvení.

SETKÁNÍ LÍSKOVECKÉHO KLUBU RODIČŮ

Milí rodiče, v úterý 11.10. se uskuteční SETKÁNÍ "LÍSKOVECKÉHO KLUBU" RODIČŮ od 15.30h. na třídě Krteček ohledně naplánování a organizace akce VODNICKÉ ODPOLEDNE. Budeme rádi za účast všech rodičů, kteří nám chtějí pomoci s organizací této akce. 

bottom of page